Banner Mobile Image
Image 2021 09 22 T13 07 46

Vyhledávaní vedoucích pracovníků

Nábor vedoucích pracovníků, manažerů a odborníků (Executive Search)

Potřebujete efektivně oslovit specifickou skupinu zkušených odborníků a obsadit vyšší nebo manažerské pozice ve Vaší společnosti? Nejste si jisti, jak přilákat a motivovat kandidáty, kteří nejspíš v současné chvíli ani neuvažují o změně zaměstnání? Zároveň Vám záleží na zachování diskrétnosti a získání těch nejlepších odborníků? Pokud ano, pak je pro Vás ideální volbou služba Executive Search.

Nábory na vedoucí, manažerské nebo vysoce specializované pozice mají zásadní vliv na budoucí rozvoj a směřování organizace. Téměř ve 100 % jsou ale vhodní kandidáti již zaměstnání, nejsou dostupní na trhu práce a není jednoduché je oslovit. Pro nalezení těchto klíčových kandidátů je nezbytná odbornost, hluboké znalosti trhu a individuální přístup ke každému náborovému procesu.​

​Proč realizovat Executive Search s Cpl?

V Cpl disponujeme týmem zkušených recruiterů, kteří se v oboru pohybují už více než 34 let. Naši recruiteři mají hluboké znalosti trhu, specializují se na různé sektory a regiony a úspěšně již zrealizovali mnoho náborů na obsazení vyšších a manažerských pozic.

Disponujeme rozsáhlou sítí kontaktů, což nám umožňuje napřímo oslovit a vyhledat ty nejvhodnější kandidáty, kteří se momentálně na trhu práce nepohybují.

Klademe důraz na potřeby jak kandidáta, tak klienta. Snažíme se budovat pevné vztahy, které vedou k úspěšné a dlouhodobé profesionální spolupráci mezi oběma stranami.

Jak funguje služba Executive Search?

Úspěšný proces začíná plným pochopením obchodních potřeb klienta, včetně obsazovaných pozic.

Společně s klientem vypracujeme profil ideálního kandidáta, což zahrnuje identifikaci klíčových kompetencí, zkušeností a vlastností, které jsou nezbytné pro vedoucí roli.

Následně provedeme analýzu trhu a stanovíme nejvhodnější cesty k nalezení těch nejlepších kandidátů. K tomu používáme různé zdroje, jako je vlastní databáze kontaktů, sociální média a jiné specializované platformy.

Poté aktivně oslovíme vybrané kandidáty, abychom je informovali o konkrétní pracovní příležitosti a vyhodnotili jejich zájem a dostupnost. Tento proces probíhá diskrétně a důvěrně, zejména pokud jsou kandidáti stále zaměstnáni v jiných společnostech.

Potenciální kandidáti jsou pečlivě hodnoceni na základě jejich profesních zkušeností, dovedností, předchozích úspěchů a schopnosti zapadnout do firemní kultury klienta. To zahrnuje osobní pohovory, hodnocení kompetencí a reference od předchozích zaměstnavatelů.

Klientovi představíme nejlepší kandidáty, kteří odpovídají jeho požadavkům na vedoucí pozici. Klient následně rozhodne, s kým bude pokračovat v dalších fázích výběrového procesu.

Během celého procesu zachováváme naprostou diskrétnost při komunikaci s klientem i kandidáty. Klientovi poskytujeme podporu v průběhu celého výběrového řízení, včetně organizace pohovorů, vyjednávání podmínek a poradenství při rozhodování.

Chcete se o náboru na vedoucí a manažerské pozice dozvědět více?

Kontaktujte nás

Olga_foto.png

Olga Ježdíková - Business Development Manager

E-mail: olga.jezdikova@cpljobs.cz

Telefon: +420 602 126 324