Banner Mobile Image
Banner Default Image

IT Contracting

IT Contracting – zajistíme externí IT kontraktory pro realizaci Vašich projektů 

IT sektor se neustále dynamicky rozvíjí a to vyžaduje flexibilní přístup. Právě IT Contracting, neboli outsourcing IT specialistů, představuje efektivní formu spolupráce v případě rostoucí a často se měnící poptávky v oblasti náboru v technologickém sektoru.

V Cpl máme již více než 34 let zkušeností s poskytováním outsourcingových služeb. Spolupracujeme s více než 4 000 klienty po celém světě, pro které ročně vyhledáme více než 18 000kvalifikovaných specialistů z různých sektorů v rámci IT trhu.

Proč IT Contracting?

IT Contracting je služba určená firmám, které v rámci technologického náboru hledají flexibilní formu spolupráce. IT Contracting spočívá v náboru externích IT specialistů, kteří na zákládě smlouvys Cpl zajistí IT služby pro naše klienty. Služba může být poskytována po omezenou dobu, pokud organizace hledá pouze dočasnou spolupráci nebo dlouhodobě.

V Cpl jsme zodpovědní za zaštítění celého náborového procesu, tzn. vyhledání, nábor a dodání IT specialistů, zajištění smlouvy, administrativy i vyplacení sjednané odměny. Na straně klienta je pouze nutné specifikovat konkrétní požadavky na dovednosti a zkušenosti IT kontraktorů.

Naším cílem je pomoci našim klientům najít ty správné lidi pro úspěšnou realizaci jejich projektů. Díky bohatým zkušenostem víme, kde hledat, jaké nástroje použít a jak přilákat ty pravé IT specialisty pro Vaši společnost s ohledem na Vaše technologie, produkty, tým a firemní kulturu. Jsme schopni pokrýt širokou škálu IT pozic – od programátorů, testerů a vývojářů až po projektové manažery, datové analytiky a odborné konzultanty.

image.png

V Cpl používáme metodu FACT, abychom zjistili přesně to, co naši klienti potřebují

Fully understand - základem naší práce je porozumění strategickým výzvám našich klientů souvisejících s náborem talentů nebo realizací projektových potřeb.

Ask - nebojíme se pokládat složité otázky, což nám umožňuje plně porozumět obchodním potřebám našich klientů a nabídnout jim vhodná řešení na míru.

Co-craft - společně s klientem spoluvytváříme outsourcingová řešení, abychom dosáhli co nejefektivnějšího modelu spolupráce, který bude zaměřený na klíčové cíle klienta.

Take a view - podporujeme klienta, jeho vize a plány týkající se náboru talentů v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém časovém horizontu.

Výhodou IT Contracting je výrazné snižování nákladů a přilákání odborníků na trhu.

Rádi byste se o IT Contracting dozvěděli více?

Kontaktujte nás!