Banner Default Image

Staňte se součástí Cpl

Staňte se součástí našeho týmu.

Každodenně vytváříme lepší život. Pomáháme firmám najít ty nejlepší kandidáty a kandidátům jejich vysněnou práci. Pojďte do toho s námi!

quote

Lukášův příběh

V Cpl pracuji od října 2022 a celkově v recruitmentu 2 roky. V Cpl jsme se sešli super kolektiv, který se vzájemně podporuje, motivuje a v kanceláři je vždy hromada srandy. Na firmě nejvíc oceňuji to, že v nás má důvěru, kterou se snaží stále posouvat a motivovat nás k lepším výsledkům. Zároveň v Cpl nejsme jen čísla v systému, ale máme mnoho prostoru na vyjádření názorů ke zlepšení či změně, vždy se najde člověk, který nás vyslechne. Perfektní je taky velká flexibilita práce, ať už se to týká práce z domu, organizace práce apod. Věc, kterou je Cpl jedinečná, je fakt, že je zde každý naprosto upřímný, ať už směrem ke klientům nebo kandidátům. Kvantita nikdy není důležitější než kvalita a myslím, že právě to je důkaz výborné práce našich týmu. Jsem rád, že můžu být součástí Cpl a pomáhat IT expertům ke kvalifikovanější práci, zajímavějším projektům nebo celkově lepším pracovním podmínkám.

Lukášův příběh
quote

Zdenčin příběh

Pracuji v Cpl od října 2022 a jsem velmi spokojená. Díky mým předešlým pracovním zkušenostem mohu porovnávat s pozicí v interním HR ve velké výrobní firmě tak i s pozicí v korporátním SSC na HR support pozici. Největší rozdíl vidím ve flexibilitě a zároveň 100% důvěře, které se mi tu dostává. Pro mě bylo a je prioritou skloubit pracovní a rodinný život, a to mi Cpl maximálně umožňuje. Kromě toho je v Cpl znát stále rodinná atmosféra, plná humoru a ochoty pomoci či poradit jak v pracovních, tak osobních záležitostech. Líbí se mi přístup, který má Cpl jak ke klientům, tak ke kandidátům a nebojím se říct, že vždy má u nás přednost kvalita před kvantitou. Díky vzdělávací platformě se můžete neustále vzdělávat v různých oblastech HR a zároveň procvičovat angličtinu. Na závěr bych chtěla říct, že zde opravdu platí, že člověk je tu člověkem a nejen číslem v systému.

Zdenčin příběh
quote

Kubův příběh

V Cpl pracuji od října 2022 a nejprve jsem nevěděl, do čeho jdu. Po vřelém přivítání od kolegů ze mě opadl prvotní stres a začal jsem pracovat na prvních pozicích. Kterýkoliv z kolegů byl ochotný mi pomoci, poradit a vysvětlit věci, které pro mě byly až do nedávna cizí. Práce v Cpl mě naplňuje hned z několika důvodů: jedná se o proměnlivou a dynamickou práci, která nikdy není nudná, mentálně mě posiluje a zároveň mě naplňuje, když mohu pomoci někomu změnit zaměstnání a najít mu novou kariéru za výhodných podmínek. Ke kandidátům přistupuji individuálně, upřímně a snažím se jim předat maximum informací, aby měli co největší šanci na úspěch při pohovorech. Cpl jako firmu oceňuji především za proaktivní přístup k důležitým globálním tématům, které jsou v posledních letech stále aktuálnější. V neposlední řadě oceňuji důraz na work-life balance, díky kterému mám dostatek času na sebe a odpočinek.

Kubův příběh
quote

Natáliin příběh

Práce v Cpl mě opravdu baví. V první řadě je to díky skvělým lidem, kteří pro mě vždy tvoří firmu a kvůli kterým se těším do práce každý den. Oceňuji i mezinárodní působení firmy a zázemí v Irsku, díky čemuž máme možnost realizovat se v různých sférách, mít přístup k zajímavým školením a novinkám v oblasti recruitmentu. Cpl je pro mě moderní firma, která řeší současná a důležitá témata, která rezonují ve společnosti. V neposlední řadě je pro mě obrovskou přidanou hodnotou work-like balance, který u nás není jen klišé a díky kterému dokážu efektivně sladit můj osobní život s pracovním.

Natáliin příběh
quote

Alenin příběh

Po 19 letech strávených v zahraničí jsem zakotvila ve společnosti Cpl, která má zázemí velkého korporátu, ale atmosféra v našich kancelářích si zachovala přátelskou tvář, krásný český humor a porozumění. Nacházím zde velkou podporu v dalším vzdělávání jak na platformách social talentu, tak díky mým skvělým kolegům. Vedení podporuje rovnost, diverzifikaci a inkluzi všech zaměstnanců. Odráží se to ve všech našich aktivitách, a dobrá nálada prosakuje celou organizací.

Alenin příběh
quote

Jakubův příběh

​​V recruitmentu pracuji více než 8 let, z toho 6 let v Cpl a díky tomu dovedu ocenit lidský a individuální přístup, který Cpl má, a to nejen k zaměstnancům, ale také ke kandidátům a klientům. Ať už se člověk potýká s problémy v práci nebo osobním životě, sám z vlastní zkušenosti mohu říci, že firma i kolegové dovedou být vždy oporou, umí pomoci a podpořit. Myslím, že každý, kdo hledá dynamické prostředí a možnost seberealizace a dalšího růstu, tak dokáže v Cpl najít své místo.

Jakubův příběh
Lucie Matznerová
Kristýna Matasová

Připojte se k Cpl!

Kristýna a Lucie řídí všechny procesy získávání a rozvoje talentů v naší společnosti. Pokud se o nich chcete dozvědět více, kontaktujte je!

Zaměstnanecké benefity

Naší prioritou jsou spokojení zaměstnanci. Podívejte se, jaké benefity pro ně nabízíme:

Týden dovolené navíc

​Pružná pracovní doba

Možnost pracovat až 3 dny v týdnu z domova

Mezinárodní prostředí s každodenním používáním AJ

Den placeného narozeninového volna

Občasný "Early Finish Friday"

Dárky k výročí a k Vánocům

Možnosti dalšího vzdělávání

3 sick days

Plně hrazené stravenky

Employee Assistance Program

Atraktivní bonusová struktura

2 dny placeného volna na dobrovolnické aktivity

Lekce anglického jazyka

Wellbeing webináře

​​Dog friendly office​

Image 2021 10 14 T12 01 17
Image 2021 10 14 T12 01 17
Image 2023 09 05 T12 05 24
Image 2023 09 05 T12 07 11
Image 2023 09 05 T12 05 24
Image 2023 09 05 T12 05 24
Image 2023 09 05 T12 05 24

Chcete se o našich zaměstnaneckých výhodách dozvědět víc?

Kontaktujte nás: lucie.matznerova@cpljobs.cz

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci na ATMOSKOPU

Měníme svět

„Všichni v Cpl toužíme pomáhat druhým. Je povzbuzující, že tyto etické hodnoty se dostávají do popředí v podnikatelské komunitě v Irsku i v zahraničí.

Osobně mi velmi záleží na tom, aby měli všichni zabezpečené srovnatelné příležitosti a abychom se stali udržitelnějším byznysem. Jsem přesvědčená o tom, že s více jak 13 000 lidmi a 45 pobočkami může mít CPL Group nadále velký vliv.“

Anne Heraty
Zakladatelka společnosti Cpl
Image 2021 10 07 T08 42 03
KOMUNITA
Image 2021 10 07 T08 42 03
OTEVŘENOST
Image 2021 10 07 T08 42 03
UDRŽITELNOST