Banner Mobile Image
Banner Default Image

Náborové služby

Globální know-how, lokální zkušenost

Cpl je globálním poskytovatelem personálních služeb. Specializujeme se na nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr, agenturní zaměstnávání, IT contracting, recruitment process outsourcing a další. Poskytujeme širokou škálu řešení náborových procesů a poradenských služeb, můžeme tedy rychle reagovat na konkrétní požadavky našich zákazníků. Společnost působí na českém trhu od roku 2002 a v současnosti zaměstnává v Brně a v Praze zhruba 20 zaměstnanců. Působíme taktéž na trhu ve Velké Británii, střední Evropě a ve Spojených státech.

Naši každodenní práci charakterizuje individuální přístup ke každému náborovému procesu a potřeby našich klientů jsou u nás na prvním místě. Jsme si vědomi toho, že každý klient má jiné potřeby a požadavky, proto ke každému přistupujeme individuálně s cílem najít to nejlepší řešení. Pracujeme rychle, efektivně a vybíráme vhodné uchazeče, kteří splňují požadavky a očekávaní našich klientů. Naše možnosti v oblasti personálních služeb jsou široké, nebojíme se výzev a jsme schopni obsadit i velmi náročné a specifické pozice.

Pokud e chcete dozvědět více, přečtěte si o náborových službách, na které se specializujeme.

Trvalý pracovní poměr

Získat a samostatně připravit seznam uchazečů o práci vyžaduje mnoho času, peněz a energie. Může to vést k neuspokojivým výsledkům. Odpovědí na tento problém je zkušenost a hluboké vědomosti o trhu náborových společností. Spolupráce při náborovém procesu s externí společností Vám umožňuje šetřit čas, finanční prostředky a zároveň se soustředit na jiné povinnosti, jako je rozvoj společnosti.

Cpl poskytuje širokou škálu služeb a řešení. Týmy specializující se na různé sektory poskytují odborné vědomosti o odvětví průmyslu, podporu a konzultanty, kteří hledají vhodné kandidáty s konkrétními kompetencemi. Důkladné pochopení trhu Vám umožňuje dostat se k nejlepším lidem a úspěšně ukončit náborové procesy.

Obraťte se na nás.

Zjistit více

Dočasné přidělení zaměstnanců

Zvýšená poptávka po dočasné pracovní síle, sezóna dovolených, pracovní neschopnost anebo další projekt ve společnosti – to jsou situace, ve kterých se vyplatí využít službu dočasného přidělení zaměstnanců. Naši zkušení konzultanti spolupracují s klientem a společně navrhují nejlepší krátkodobé, anebo dlouhodobé řešení, které vycházejí z obchodných potřeb klienta.

Kontaktujte nás.

Zjistit více

 

IT Contracting

Dynamicky se rozvíjející IT průmysl vyžaduje flexibilní řešeni. IT Contracting, tj. outsourcing IT odborníků, představuje odpověď na neustále se zvyšující poptávku po rychlém náboru zaměstnanců v technologickém odvětví. Tato služba funguje především při projektech anebo při dočasné spolupráci se společností.

Zjistit více

 

Vyhledávaní vedoucích pozic

Nábor každého zaměstnance je pro společnost důležité, ale je to správný výběr vedoucích zaměstnanců který může přispět k úspěchu organizace. Odborné znalosti, rozsáhlé vědomosti o trhu a individuální přístup ke každému náborovému procesu jsou nevyhnutné při hledaní klíčových uchazečů, kteří mají vliv na podnikání.

V Cpl jsou za tuto službu zodpovědní zkušení lídři/manažeři, kteří dokonale ovládají trh a odvětví průmyslu a kteří zrealizovali množství náborů na obsazení vysokých pozic. Naši konzultanti mají dlouhodobé a dobré vztahy s odborníky a manažery v rámci celé Evropy i v zahraničí. Rozsáhlá sít kontaktů Vám umožňuje vybrat si skupinu vhodných uchazečů, kteří jsou v současnosti dostupní na trhu práce.

Zjistit více

Kontaktujte nás.

Vyplňte formulář se svými údaji a my se s Vámi spojíme, abychom společně prokonzultovali Vaše náborové potřeby.