Banner Default Image

Farmacie, biotechnologie a zdravotnictví

Mezinárodní nábor zdravotnického personálu.

Lékaři, zdravotní sestry, laboratorní specialisté, technologové.

​​Cpl divize Pharma a Life sciences je součástí Cpl Healthcare, což je největší mezinárodní poskytovatel v oblasti náboru odborných pracovníku ve zdravotnictví, farmacii a biotechnologiích s více než 18 lety zkušeností v těchto oborech.

Vhodné kandidáty jsme schopní dodat z různých částí světa a stejně tak naši klienti se nachází nejen v České republice, ale zprostředkováváme práci vhodným uchazečům v rámci EU, Irska a Velké Británie.

Jsme partnery jak veřejného, tak soukromého sektoru a poskytujeme servis v náboru pracovníku na částečný/plný úvazek a stejně tak i jiné typy spolupráce.

V oblasti zdravotnictví nabíráme veškerý typ personálu od poskytovatelů péče a sociálních pracovníků v pečovatelských domech, zdravotních sester všech úrovní až po velmi odborné pracovníky a lékaře se specifickým zaměřením.

V oblasti farmacie a biotechnologií dokážeme zprostředkovat kvalitní personál od laboratorních specialistů, technologů, vedoucích pracovníků atd.

Kandidátům poskytujeme plný servis od zajištění pracovního povolení, povinné registrace, asistenci při relokaci, zajištění ubytování atd.

Image 2022 03 31 T13 53 19

V oblasti zdravotnictví nabíráme veškerý typ personálu od zdravotníků v pečovatelských domech, zdravotních sester všech úrovní až po velmi odborné pracovníky a lékaře se specifickým zaměřením

Kontaktujte nás!

Nebo se obraťte přímo na naši BD Manažerku:

Olga Ježdíková olga.jezdikova@cpljobs.cz

SEED - Permanent

Sustainability Manager

Praha
kc80,000 - 90,000
SEED - Permanent

Obchodní zástupce pro firmu v oblasti zdravotnictví

Czech Republic, Czech Republic
Negotiable
SEED - Permanent

Manažer potravinářské kvality

Praha
80000
SEED - Permanent

Manažer potravinářské kvality

Praha
85000