Banner Mobile Image
Image 2021 10 21 T13 00 34

Klienti

Naše vize

Naše strategie je postavená na třech hlavních pilířích, které podporují realizaci naší vize: "Připraveni na budoucnost", "Klienti na prvním místě" a "Kompletní řešení".

Future Ready - Připravení na buducnost

Společnost Cpl bude mít jako poskytovatel služeb a řešení vedoucí postavení v oblasti buducnosti práce, a to z toho důvodu, abychom pomohli našim klientům, uchazečům a konzultantům připravit se na buducnost.

Cpl toho dosáhne prostřednictvím kolaborativních sítí think & do leadership, spoluvytvářením a kontinuálním rozvojem střediska Future of Work, kde nám můžou naši partneři pomáhat s tvorbou buducnosti.

Total Solutions - Kompletní řešení

Cpl je především o klientovi a našich zaměstnancích, kteří pomáhají našim klientům těžit z našeho strategického přístupu a odborných vědomostí při vytváření nových zkušeností. Víme, jak můžeme transformovat Váš obchod pomocí široké škály služeb a podpory.

Ulehčujeme interní procesy, abychom našim zaměstnancům umožnili úplně se zaměřit na řešení Vašich obchodních potřeb.

​Client First - Klient na prvním místě

Cpl navrhne a použije integrovaná řešení na reální svět, které vytvoří transformační hodnotu přizpůsobenou potřebám našich klientů a našich uchazečů.

Tato řešení umožní komplexní nabídku, která využije to nejlepší z odborných znalostí společnosti CPL v spolupráci s příslušnými obchodnými a technologickými partnery.

Měníme svět

„Všichni v Cpl toužíme pomáhat druhým. Je povzbuzující, že tyto etické hodnoty se dostávají do popředí v podnikatelské komunitě v Irsku i v zahraničí.

Osobně mi velmi záleží na tom, aby měli všichni zabezpečené srovnatelné příležitosti a abychom se stali udržitelnějším byznysem. Jsem přesvědčená o tom, že s více jak 13 000 lidmi a 45 pobočkami může mít CPL Group nadále velký vliv.“

Anne Heraty
Zakladatelka společnosti Cpl
Image 2021 10 07 T08 42 03
KOMUNITA
Image 2021 10 07 T08 42 03
OTEVŘENOST
Image 2021 10 07 T08 42 03
UDRŽITELNOST
 • Blank

  Chcete růst a připravit své podnikání na buducnost?

  Jsme tu, abychom vám pomohli, ať už potřebujete najít špičkové talenty do trvalého nebo dočasného pracovního poměru.
  Budeme vám partnerem v náboru zaměstnanců se službami, které jsou flexibilní, strategické a přizpůsobené Vašim potřebám.

  Otázky klientů

 • Blank

  Uvažujete o změně zaměstnání? Hledáte nové profesní výzvy?

  Poradíme Vám při kariérním rozvoji a výběru optimálního typu zaměstnání při zajištění stálého přístupu k informacím o nejzajímavějších projektech na trhu.

  Pošlete nám svůj životopis