Banner Mobile Image
Image 2022 02 15 T14 00 48

Workshopy

Nabízíme odborné a interaktivní workshopy, které jsou navrženy tak, aby se zaměřily na důležité téma ve vaší organizaci v souladu se 7 pilíři institutu budoucnosti práce.

​Přehled

Náš přizpůsobený proces navrhování pomáhá splnit vaše potřeby tím, že porozumí klíčovým oblastem zaměření nebo výzev ve vaší organizaci, navrhnete workshop tak, aby vám pomohl rozšířit myšlení, získat kreativitu a poskytnout prostor pro reflexi.

Naše workshopy jsou obvykle ½denní lekce, které se uskutečňují na místě mimo pracoviště s vaším týmem seniorů. Workshopy zahrnují 4 klíčové prvky, které z našich zkušeností vedou k skvělému výstupu:

  • Hrajte – Poskytujeme zábavná cvičení a praktické zkušenosti – nic hloupého nebo nepříjemného, ​​ale dost na to, abyste věci otevřeli.

  • Inovace – používáme jedinečné nástroje myšlení a kreativity, abychom účastníkům pomohli myslet jinak.

  • Spolupráce – Ze zkušenosti víme, že různorodé skupiny na hluboké úrovni vytvářejí magii pouze tehdy, když jsou zapojeny a naslouchány. Naše odborná podpora se o to postará.

  • Učení – Přinášíme výzkum a vhled do místnosti správným způsobem – prostřednictvím krátkých, ostrých příběhů, učebních pomůcek a her.

Příklady oblíbených workshopů

Návrh hodnoty zaměstnavatele – Cílem tohoto setkání je identifikovat oblasti EVP, na které se vaše organizace musí zaměřit. Na konci tohoto sezení pochopíte, jak se na plátně EVP řadíte v 16 oblastech, hlavní oblasti zaměření, vystavení osvědčeným postupům a dohodnutou velkou 5, podle které budete jednat, abyste zajistili, že budete mít prospěch ze své nabídky.

Creative Leadership – Tato série workshopů si klade za cíl usnadnit cestu kreativity s lídry. Díky jejich talentu ponoříme lídry do základů velkých posunů a trendů, které se dějí ve světě. To jim pomáhá rozumět a aplikovat jej v rámci svého kontextu. To zahrnuje inspiraci pro vedení, strategické vyprávění příběhů, vývoj North Star a vytváření smyslů.

Strategické wellness – Cílem tohoto sezení je pomoci identifikovat oblasti wellness, na které se zaměřuje váš program. Na konci tohoto sezení pochopíte, jak vytvořit obchodní případ pro wellness, budete mít jasnou představu o klíčových oblastech zájmu pomocí 8 dimenzí modelu wellness a klíčových oblastech vašeho programu pro dosažení výsledků.

Budoucí HR modely – Primárním cílem tohoto setkání je představit nový svět práce, prozkoumat některé budoucí předpovědi a trendy a co to může znamenat pro vaši organizaci. Na konci tohoto sezení pochopíte, kde se váš tým nachází ve 14 kontinuích HR a na 5 hlavních oblastí, na které se musíte zaměřit, abyste zajistili, že váš tým HR bude připraven na budoucnost.