Banner Mobile Image
Banner Default Image

Výběrové řízení v Cpl

V Cpl vyhledáváme pro naše mezinárodní a místní klienty top talenty. Jsme odborníky na trvalé umístění zaměstnanců v různých odvětvích průmyslu. Hledáme odborníky v IT, financích, marketingu a obchodu, administrativě, HR, jakož i ve strojírenství a službách zákazníkům. Naši konzultanti jsou odborníky v oblasti a pracují v 360 degrees modelu. Co to znamená? Znamená to, že jsou především personalisty, ale v jejich pracovní náplní jsou taktéž úkoly zaměřené na podnikový růst.

Struktura v Cpl nám umožňuje rozvíjet se a stávat se více a více nezávislými. Můžete začít na pozici Researcher, pokračovat jako Junior Consultant nebo Regular Consultant, kariérně růst a stát se Senior konzultantem nebo lídrem týmu.

Pokud byste chtěli začít svou kariéru v oblasti náboru, ale vaše dostupnost je omezená, jsme otevřeni flexibilním řešením a řešením na částečný úvazek na pozici Researcher.

Práce v Cpl ale také znamená rozvoj vašich schopností a dovedností. Rozvoj obchodních dovedností je velmi důležitou součástí profesionálního růstu, neboť na budování silných vztahů s našimi klienty pracujeme každý den. Během zaměstnání v Cpl se můžete stát Client Coordinatorem a účastnit se setkání, manažovat projekty a pracovat v projektových skupinách.

Pokud se chcete dozvědět více o Cpl kultuře a zaměstnaneckých výhodách, viz naše příručka zaměstnaneckých výhod.

Jak vypadá náš interní náborový proces?

Pokud se chcete stát součástí Cpl, podívejte se na našem webu na sekci nabídka práce. Odborníky, kteří by mohli pracovat pro naši společnost rovněž ale vyhledáváme na oblíbených pracovních portálech a kontaktujeme je přes LinkedIn. Bez ohledu na způsob prvotního kontaktu, zbytek našeho interního náborového procesu bude vypadat stejně. Podívejte se, jak vypadá celý proces.

  • Jako uchazeč reagujete na pracovní inzerát nebo odpovídáte na naši nabídku, kterou jsme vám poslali přes LinkedIn.

  • Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří splňují naše požadavky.

  • První kontakt s námi probíhá prostřednictvím telefonu. Zástupce našeho HR oddělení s vámi během deseti minut probere základní požadavky na pozici a vaše očekávání ohledně nového zaměstnání. Poté se s vámi domluví na dalším kole pohovoru přes MS Teams, které trvá přibližně 30 minut. Během pohovoru budeme hovořit o vašich pracovních zkušenostech, profesní dráze, myšlenkách na růst a požadovaném ohodnocení. Řeknem vám o firemní kultuře v Cpl a zodpovím vaše případné dotazy. Můžete očekávat, že se vyskytne i pár otázek v angličtině. Vyžadujeme plynulost minimálně na úrovni B2.

  • Druhé kolo našeho náborového procesu představuje setkání přímo na naší pobočce v Praze nebo v Brně, nebo online přes MS Teams. Tato část je delší a může trvat až 60 minut. Na tomto pohovoru se uvidíte se svým potenciálním team leadem. Protože je pro nás důležité, aby si nováček sednul po lidské stránce se svými kolegy, posledním kolem bývá neformálnější setkání (opět online nebo osobně) s celým budoucím týmem.

  • V případě, že se proces týká vyšší pozice, můžeme vás požádat o vyplnění psychometrického testu Lumina Learning. Na pozici tým lídra a brand manažera atd. vyžaduje také splnění náborové úlohy (prezentace nebo strategický plán). Pokud vaše materiály nebudou dostatečně konkrétní, můžeme vás požádat o jejich upřesnění.

  • Pokud vše půjde dobře, budeme vás se zpětnou vazbou kontaktovat v průběhu týdne nebo maximálně dvou týdnů. Ať už to bude negativní zpětná vazba, nebo nabídka práce, můžete počítat s tím, že vás budeme informovat.